Een deskundig belangenbehartiger vinden

In Max Magazine spreekt Marco Speelmans, directeur van De Letselschade Raad, over het vinden van een deskundige belangenbehartiger door slachtoffers van ongevallen en over het Nationaal Keurmerk Letselschade (NKL).

Speelmans: “Het probleem is dat mensen die voor het eerst met letselschade geconfronteerd worden, niet weten waar zich een deskundig bureau bevindt. Of ze weten niet dat men daarvoor is verzekerd.  Ze kijken op internet en vinden het ‘eerste het beste’ kantoor dat zegt zich met letselschade bezig te houden. Een erkenning van de beroepsgroep kan slachtoffers beter beschermen, zodat men niet opnieuw ‘slachtoffer’ wordt van een bureau dat zijn werk niet goed doet.

Een bureau dat het Nationaal Keurmerk Letselschade heeft, is een bureau dat aan strenge, kwalitatieve voorwaarden voldoet en zich toetsbaar opstelt d.m.v. het ondergaan van audits en tussentijdse toetsen.

Ga direct naar het NKL voor meer informatie en het vinden van een deskundige belangenbehartiger.